Polštář Pod Hlavu Green Concept

Eco může být také moderní - polštáře s recyklovanýmpolyesterem Ať už spíte na boku, na zádech nebo na břiše – polštář GREENCONCEPT je... více informací »
Polštář Pod Hlavu Green Concept
Značka: Möbelix
949 Kč
Ověřit dostupnost
Eco může být také moderní - polštáře s recyklovanýmpolyesterem Ať už spíte na boku, na zádech nebo na břiše – polštář GREENCONCEPT je...

Eco může být také moderní – polštáře s recyklovanýmpolyesterem Ať už spíte na boku, na zádech nebo na břiše – polštář GREENCONCEPT je vhodný pro všechny polohy spánku. Za chvíli vklouznete do země snů aden začnete uvolněně a vyrovnaně. Potah ze 100% bavlny v bílé barvě je vyplněncca 700g recyklovaného polyesteru z PET lahví a nabízí optimální komfortspánku: I pro lidi alergické na domácí prach.   Polštář o rozměrech přibližně 70 x 90 cm (Š x D) máprošívání, které drží výplň na svém místě. Ekologický a snadno udržovatelnýpolštář lze šetrně prát až do 40 °C.   Kromě certifikátu ISO 9001, Made in EU a OEKO-TEX® STANDARD100 byl polštář GREEN CONCEPT oceněn globálním recyklovaným standardem (GRS) aBCI (Iniciativa pro lepší bavlnu). To zaručuje míru recyklace nejméně 20 % asoulad se sociálními požadavky a směrnicemi environmentálního managementu. Tento akční a ve slevě produkt lze nakoupit bezprostředně tu na našem webu umístěný v kategorii polštáře! Mrkněte na unikátní zboží ze zmíněné rubriky za výhodné peníze. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také další produkty od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek Polštář Pod Hlavu Green Concept od kvalitní společnosti Möbelix máte možnost pořídit zrovna za výborné peníze! Ceny od 949 Kč.