Postel Boxspring Mala Tmavěšedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato postel v tmavě šedé barvě šikovně kombinuje rovný vzhled s nádechem klasické elegance. Látkový potah... více informací »
Postel Boxspring Mala Tmavěšedá
Značka: Möbelix
28 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato postel v tmavě šedé barvě šikovně kombinuje rovný vzhled s nádechem klasické elegance. Látkový potah...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato postel v tmavě šedé barvě šikovně kombinuje rovný vzhled s nádechem klasické elegance. Látkový potah se stylovými knoflíky v oblasti hlavy a chodidla dodává manželské posteli s rozměry přibližně 222 x 200 x 118 cm (Š x V x H) velmi romantický nádech. Pružinová postel s lehací plochou cca 180 x 200 cm (Š x D) má cca 37 cm vysoký úložný box. K dispozici jsou 2 pružinové matrace, každý o rozměrech přibližně 90 x 200 cm (Š x V) a tloušťce přibližně 18 cm. Kromě toho mě postel 4 cm hrubý toper. Je vybavena potahem, který lze odstranit pomocí zipu a je možné jej prát do 30 ° C.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

Vynikající produkt Postel Boxspring Mala Tmavěšedá originál od značky Möbelix snadno naleznete na našich stránkách nyní ve výhodné akci! Akční cena od 28 999 Kč.