Postel Boxspring Nero Pl: 140/200cm, Černá

Postel NERO s černým potahem a plochou ležení 140 x 200 cm Kdy jste naposledy spali opravdu dobře? Tato pohodlná postelvám nabízí prvotřídní pocit... více informací »
Postel Boxspring Nero Pl: 140/200cm
Značka: Möbelix
12 999 Kč
Ověřit dostupnost
Postel NERO s černým potahem a plochou ležení 140 x 200 cm Kdy jste naposledy spali opravdu dobře? Tato pohodlná postelvám nabízí prvotřídní pocit...

Postel NERO s černým potahem a plochou ležení 140 x 200 cm Kdy jste naposledy spali opravdu dobře? Tato pohodlná postelvám nabízí prvotřídní pocit příjemné atmosféry a královské spaní. Boxspring postel NERO zaujme především svým moderním vzhledem, protože vnějšímateriál, vyrobený z tkaniny černé barvy perfektně harmonizuje s čistým designem.Navíc čalouněné čelo postele a 3,5 cm vysoké čtvercové nohy v chromové barvě působí vznešeně. Uvidíte, že vaše ložnice se brzy stane ještě oblíbenější! Materiál postele je také velmi přesvědčivý: potah, který je vyroben ze syntetické směsi se vyznačuje odolností proti oděru a vyblednutí, a také se na něm netvoří žmolky. Ležení na ležicím povrchu o rozměrech přibližně 140 x 200 cm (Š x V) je velmi pohodlné díky bonellovému pružinovému jádru, které se nachází v matraci i v samotném boxu. Zatímco box má výšku přibližně 41 cm, matrace je vysoká asi 15 cm. S tvrdostí matrace H3, je ideální pro osoby nad 80 kg. Postel má pohodlnou výšku ležení Kvalitní a velmi žádaný výrobek Postel Boxspring Nero Pl: 140/200cm, Černá je k sehnání snadno na webu v sekci americké postele! Vyberte si jiné produkty z této oblíbené kategorie v bezva akci! Tento výrobce Möbelix vám poskytuje vysoce kvalitní produkty To ovšem není vše, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás taky další kousky od značky Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kousek Postel Boxspring Nero Pl: 140/200cm, Černá od společnosti s výborným jménem Möbelix je k získání tady a teď právě napořád výhodně! Nyní pořídíte od 12 999 Kč.