Postel Boxspring Nero Pl: 160/200cm, Hnědá

Postel tmavě šedé barvy NERO 160 x 200 cm Kdy jste naposledy spali opravdu dobře? Tato pohodlná dvoulůžková postelvám nabízí prvotřídní pocit... více informací »
Postel Boxspring Nero Pl: 160/200cm
Značka: Möbelix
14 499 Kč
Ověřit dostupnost
Postel tmavě šedé barvy NERO 160 x 200 cm Kdy jste naposledy spali opravdu dobře? Tato pohodlná dvoulůžková postelvám nabízí prvotřídní pocit...

Postel tmavě šedé barvy NERO 160 x 200 cm Kdy jste naposledy spali opravdu dobře? Tato pohodlná dvoulůžková postelvám nabízí prvotřídní pocit příjemné atmosféry a královské spaní. Boxspring postel NERO zaujme především svým moderním vzhledem, protože vnějšímateriál, vyrobený z tkaniny tmavě šedé barvy, perfektně harmonizuje s čistým designem.Navíc čalouněné čelo postele a 3,5 cm vysoké čtvercové nohy v chromové barvě působí vznešeně. Uvidíte, že vaše ložnice se brzy stane ještě oblíbenější! Materiál postele je také velmi přesvědčivý: potah, který je vyroben ze syntetické směsi se vyznačuje odolností proti oděru a vyblednutí, a také se na něm netvoří žmolky. Ležení na ležicím povrchu o rozměrech přibližně 160 x 200 cm (Š x V) je velmi pohodlné díky bonellovému pružinovému jádru, které se nachází v matraci i v samotném boxu. Zatímco box má výšku přibližně 41 cm, matrace je vysoká asi 15 cm. S tvrdostí matrace H3, je ideální pro osoby nad 80 kg. Postel má pohodlnou výšku ležení zhruba Nejprodávanější produkt Postel Boxspring Nero Pl: 160/200cm, máte možnost získat jednoduše tady na stránkách umístěný v sekci americké postele. Mrkněte na jiné produkty z této kategorie za super peníze. Dodavatel Möbelix pro vás vyrábí vysoce kvalitní zboží. Udělejte si radost.

Zajímavý výrobek Postel Boxspring Nero Pl: 160/200cm, Hnědá od výrobce s dobrým jménem Möbelix můžete dostat právě dnes pořád výhodně. Momentálně k dispozici za 14 499 Kč.