Postel Rita Bílá

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.  Postel RITA vyrobená z masivního borovicového dřeva vyzařuje... více informací »
Postel Rita Bílá
Značka: Möbelix
10 399 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.  Postel RITA vyrobená z masivního borovicového dřeva vyzařuje...

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.  Postel RITA vyrobená z masivního borovicového dřeva vyzařuje útulnost v klasickém stylu a zajišťuje klidný spánek po dlouhá léta. S celkovými rozměry cca 211 x 109 x 65 cm (D x Š x V) boduje velkorysou lehací plochou, přibližně 100 x 200 cm a maximální nosností 125 kg. Bílá barva a klasický design podtrhují originální charakter tohoto ložnicového nábytku. Jemně zakřivené detaily a ozdobné frézování na záhlaví a zánoží dodávají posteli rustikální nádech. Postel se dodává bez matrace a roštu, vhodné jsou pro ni pouze rolovací rošty. Vhodné rošty naleznete také v našem internetovém obchodě. RITA je k dispozici v různých dřevěných dekorech a různých velikostech a je vždy odolnou a snadno udržovatelnou volbou pro mnoho stylů zařízení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete  Hodně prodávaný produkt Postel Rita Bílá pořídíte bez problémů tu zařazený v kategorii dětské postele. Nyní koupíte ještě podobné produkty z této známé kategorie za parádní cenu!

Hodně oblíbený produkt Postel Rita Bílá od společnosti s úžasnou pověstí Möbelix jde pořídit na našich stránkách teď za akční cenu! Výhodně teď u nás za 10 399 Kč.