Postel S Led Osvětlením Mars, 140×200 Cm, Bílá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Postel MARS v bílé barvě vytváří domáckou atmosféru v ložnici a nabízí pohodlný prostor pro dvě osoby s... více informací »
Postel S Led Osvětlením Mars
Značka: Möbelix
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Postel MARS v bílé barvě vytváří domáckou atmosféru v ložnici a nabízí pohodlný prostor pro dvě osoby s...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Postel MARS v bílé barvě vytváří domáckou atmosféru v ložnici a nabízí pohodlný prostor pro dvě osoby s lehací plochou cca 140 x 200 cm (Š x D). Velká postel cca 145 x 97 x 216 cm (Š x V x H) zaujme vizuálně i funkčně. Dva prostorné šuplíky postele o velikosti cca 118 x 17 x 73,4 cm (Š x V x H) vytvářejí praktický úložný prostor. Moderní LED osvětlení v čele postele vytváří kouzelnou atmosféru. Hloubka zapuštění roštu má výšku cca 11,5 cm, proto doporučujeme použít pouze rolovací rošt. Maximální nosnost je 120 kg. Postel MARS se svými praktickými funkcemi vnese do vaší ložnice nádech sofistikovaného šmrncu.     Upozornění: Cena nezahrnuje lamelový rošt, matraci, povlečení a dekorace.
Tento kvalitní a žádaný produkt můžete dostat nyní na webu umístěný v sekci manželské postele! Nyní najdete oblíbené produkty ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce najdete další produkty od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kousek Postel S Led Osvětlením Mars, 140x200 Cm, Bílá od dodavatele s dlouholetou historií Möbelix lze zakoupit zde teď v akci. Aktuálně v akci od 6 999 Kč.