Postel S Matrací S Roštem Vega 140×200 Cm *cenový Trhák*

Tato stylová futonová postel VEGA upoutá pozornost jednoduchým tvarem a moderní barevnou kombinací. Postel má velikost cca 204 x 145 x 71 cm (D x Š x... celý popis>
Postel S Matrací S Roštem Vega 140x200 Cm *cenový Trhák*
Značka: Möbelix
4 299 Kč
Ověřit dostupnost

Tato stylová futonová postel VEGA upoutá pozornost jednoduchým tvarem a moderní barevnou kombinací. Postel má velikost cca 204 x 145 x 71 cm (D x Š x V), je vyrobena v dekoru dub Wotan s bílými ozdobnými vložkami. Ve výsledku harmonicky splyne s uspořádáním ložnice a dodává mu osobitý charakter. Má prostornou plochu na spaní o rozměrech cca 140 x 200 cm a je proto ideální i do místností pro mládež. Sada obsahuje kromě rámu postele i pohodlnou pružinovou matraci a rošt. Je to vynikající volba nejen po vizuální stránce, ale i po stránce ceny! Tento kvalitní a levný produkt máte možnost najít již dnes tu na webu zařazený v rubrice futonové postele. Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty z této populární sekce za výhodné peníze! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další zboží od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Postel S Matrací S Roštem Vega 140x200 Cm *cenový Trhák* od známého dodavatele Möbelix můžete nakoupit na našich stránkách teď za akční cenu! Výhodně za cenu 4 299 Kč.