Postel S Nebesy Lino Bílá

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.  V posteli s baldachýnem LINO o... více informací »
Postel S Nebesy Lino Bílá
Značka: Möbelix
18 699 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.  V posteli s baldachýnem LINO o...

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.  V posteli s baldachýnem LINO o rozměrech cca 208 x 148 x 182 cm (D x Š x V) mohou vaše děti spát jako v pohádce. Váš potomek bude spát na ležicí ploše o rozloze přibližně 90 x 200 cm. Rám je vyroben z masivního borovicového dřeva a natřen bílou barvou. Spolu s textiliemi vyzařuje harmonickou, uklidňující náladu. Okouzlující části – záhlaví a vyvýšený okraj u nohou dodávají celkovému designu hravý nádech. Polštáře, přikrývky a hračky lze uložit do dvou zásuvek. Tím získáte v dětském pokoji pořádek a přehled. Flexibilní: Pokud to bude nutné, lze demontovat horní část a nábytek tak použít jako jednoduchou dětskou postel. Postel má maximální nosnost 125 kg a je vhodná pro použití pouze s rolovacím roštem. V ceně není zahrnut baldachýn, rolovací rošt, matrace, povlečení, lůžkoviny a vyobrazené dekorace. Postel LINO je v našem internetovém obchodě dostupná i v jiných rozměrech a s odpovídajícím baldachýnem. Tato postel zajišťuje sladké sny a královské potěšení ze spánku v pokojích dětí a teenagerů! 
Levný produkt Postel S Nebesy Lino jde pořídit přímo tady u nás umístěný v rubrice dětské postele. Nyní koupíte další produkty ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také další kvalitní produkty od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Möbelix pro vás připravuje skvělé zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Designový výrobek Postel S Nebesy Lino Bílá od značky se zárukou kvality Möbelix je k sehnání právě nyní opravdu levně. Výhodně teď u nás za 18 699 Kč.