Postel S Nebesy Lino Závěs Béžově-Bílý

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.  V posteli s baldachýnem LINO o rozměrech cca 211 x 97,5 x 182 cm (D x... více informací »
Postel S Nebesy Lino Závěs Béžově-Bílý
Značka: Möbelix
17 299 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.  V posteli s baldachýnem LINO o rozměrech cca 211 x 97,5 x 182 cm (D x...

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.  V posteli s baldachýnem LINO o rozměrech cca 211 x 97,5 x 182 cm (D x Š x V) mohou vaše děti spát jako v pohádce. Váš potomek bude spát na ležicí ploše o rozloze přibližně 90 x 200 cm a pod krásnou oblohou z bílého tylu a béžové látky s hvězdičkami. Malé princezničky a princové si zde mohou pohodlně a bezpečně odpočinout. Rám je vyroben z masivního borovicového dřeva a natřen bílou barvou. Spolu s textiliemi vyzařuje harmonickou, uklidňující náladu. Okouzlující části – záhlaví a vyvýšený okraj u nohou dodávají celkovému designu hravý nádech. Polštáře, přikrývky a hračky lze uložit do dvou velkých zásuvek. Tím získáte v dětském pokoji pořádek a přehled.  Flexibilní: Pokud to bude nutné, lze demontovat horní část i baldachýn, a nábytek tak použít jako jednoduchou dětskou postel. Postel má maximální nosnost 75 kg a je vhodná pro použití pouze s rolovacím roštem. V ceně není zahrnut rolovací rošt, matrace, povlečení, lůžkoviny a vyobrazené dekorace. Postel LINO je v našem internetovém obchodě dostupná i v jiných rozměrech, baldachýn je dostupný v různých barevných kombinac&Velmi oblíbený produkt Postel S Nebesy Lino Závěs Béžově-Bílý lze zakoupit rovněž tady u nás v sekci jednolůžkové postele! Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii za super ceny. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Velmi žádaný produkt Postel S Nebesy Lino Závěs Béžově-Bílý od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix máte možnost najít online za zcela nejnižší cenu. Nyní lze objednat jen za 17 299 Kč.