Postel S Úložným Prostorem Maria Bílá

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tato postel do dětského pokoje s úložným prostorem je praktická a krásná. Zaujme... více informací »
Postel S Úložným Prostorem Maria Bílá
Značka: Möbelix
9 799 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tato postel do dětského pokoje s úložným prostorem je praktická a krásná. Zaujme...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tato postel do dětského pokoje s úložným prostorem je praktická a krásná. Zaujme především pěti zásuvkami s jednoduchým designem, které zajistí potřebný přehled ve věcech. Příjemným poutačem pozornosti je rám, který dodá každém pokoji útulnou atmosféru a nabídne ohraničení lehací plochy, přibližně 90 x 200 cm (Š x D). Postel je vyrobena z borovicového dřeva v bílé barvě a jsou pro ni vhodné rolovací rošty s rozměrem 90 x 200 cm. Díky svému promyšlenému konceptu postel nejen zve vaše děti ke skvělému spánku a snem, ale také motivuje k udržování pořádku. Vyobrazené lůžkoviny a matrace nejsou součástí dodávky. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. 
Tento zlevněný výrobek Postel S Úložným Prostorem Maria Bílá máte možnost sehnat bez problémů tady na našich stránkách zařazený v sekci dětské postele! Prozkoumejte skvělé kousky ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další skvělé zboží od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbená značka Möbelix svým zákazníkům dodává skvělé zboží

Neodolatelný produkt Postel S Úložným Prostorem Maria Bílá od dodavatele zboží Möbelix lze pořídit u nás nyní za báječnou cenu. Nyní za 9 799 Kč.