Postel Se 3 Lůžkami Včetně Roštů Lotar

Tenhle tovar je k dispozici POUZE ONLINE.Výsuvní postel z borovice v přírodní barvě nabízí až 3 lůžka na spaní. S několika jednoduchými krokami... celý popis>
Postel Se 3 Lůžkami Včetně Roštů Lotar
Značka: Möbelix
7 299 Kč
Ověřit dostupnost

Tenhle tovar je k dispozici POUZE ONLINE.Výsuvní postel z borovice v přírodní barvě nabízí až 3 lůžka na spaní. S několika jednoduchými krokami se jediná postel stává mimořádně pohodlnou manželskou postelí, navyše je možné ji ještě vysunout a vznikne tak další lůžko, každé s rozměrem 90x200cm. Ať už půjde o plánovaný večírek nebo spontání návštěvu. S týmhle lůžkem nebudete mít určitě problém ubytovat všechny hosty.Dodáva se bez matrací, včetně 2 laťkových roštů, 1 sololitu.Nosnost každého lůžka je 80kg..
Unikátní a žádaný kousek máte možnost dostat již dnes tu na našem webu v oblíbené rubrice dětské postele! Nyní můžete získat unikátní kusy ze zmíněné kategorie za internetové ceny! Známá značka Möbelix prodává vynikající výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další skvělé kousky od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Postel Se 3 Lůžkami Včetně Roštů Lotar od populární značky Möbelix seženete na našich stránkách teď skutečně levně. Nyní za akční cenu 7 299 Kč.