Postel Ve Tvaru Domečku Lio Mini Závěs Fialový

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.     Pohodlí a zábava se setkávají s funkčností: S domečkovou... více informací »
Postel Ve Tvaru Domečku Lio Mini Závěs Fialový
Značka: Möbelix
17 699 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.     Pohodlí a zábava se setkávají s funkčností: S domečkovou...

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.     Pohodlí a zábava se setkávají s funkčností: S domečkovou postelí LIO MINI od značky MID.YOU se dětské sny stávají skutečností! Tento bílý kus nábytku s celkovými rozměry cca 170 x 90 x 151 cm (D x Š x V) a lehací plochou cca 80 x 160 cm se prezentuje jako nápaditý a promyšlený středobod v dětském pokoji. Postýlka je vyrobena z masivu borovice v designu domečku, a nabízí útulný prostor k spaní a hraní. Dvě zásuvky pod ležící plochou nabízejí velkorysý úložný prostor pro vše, co je třeba skrýt před zraky a mít na dosah. Za fialovými závěsy s motivem princezny a jejího koníka se nádherně sní a spí. Ale LIO MINI je také naprosto skvělou volbou jako skrýš, pódium k hraní malých hereckých rolí nebo čtenářský koutek. Postel má maximální nosnost 80 kg. Součástí dodávky je i lamelový rošt z břízy se 14 lamelami a středně tvrdá matrace (H2) s komfortním pěnovým jádrem. Jít do postele ještě nikdy nebylo tak pohodlné: Tato domečková postýlka vykouzlí úsměv na dětských tvářích. LIO je pro vás dostupné i v jiných velikostech, designech a konfigurac&i
Zcela unikátní produkt můžete pořídit nyní tady u nás v populární kategorii dětské postele! Prozkoumejte nové produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu!

Zlevněný produkt Postel Ve Tvaru Domečku Lio Mini Závěs Fialový od známé značky Möbelix jde nakoupit právě nyní na našich stránkách za parádní cenu! Výhodně za skvělou cenu 17 699 Kč.