Postel Ve Tvaru Domečku Lio Safari

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.     Tato dětská postýlka, vyrobena z masivního borovicového dřeva s... více informací »
Postel Ve Tvaru Domečku Lio Safari
Značka: Möbelix
17 399 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.     Tato dětská postýlka, vyrobena z masivního borovicového dřeva s...

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.     Tato dětská postýlka, vyrobena z masivního borovicového dřeva s bílým nátěrem, vyzařuje útulný pocit bezpečí. Kromě pohodlné lehací plochy cca 90 x 200 cm (Š x D) nabízí dětem a mládeži dostatečný útulný prostor pro odpočinek a hry. Postýlka má dobrou stabilitu a celkové rozměry cca 213 x 100 x 165 cm (D x Š x V). Se dvěma zásuvkami můžete vy nebo vaše dítě uklidit dětský pokoj v několika jednoduchých krocích, a mít vše přehledně seřazeno. Postel hned na první pohled upoutá vícebarevným závěsem s motivem safari – vytváří tak malý útulný domek, který má dokonce i střechu a okna! Malí přírodovědci a milovníci zvířat se zde mohou pohodlně vyspat nebo relaxovat s dobrodružnou knihou. V ceně není zahrnut lamelový rošt, matrace, povlečení ani dekorace. Tato postel na hraní je snovým „domovem“ pro malé objevitele! Postel LIO je dostupná v různých designech, velikostech a konfiguracích. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele Oblíbený a kvalitní produkt Postel Ve Tvaru Domečku Lio můžete dostat přímo tu na našich stránkách v kategorii dětské postele. Nyní si můžete vybrat akční kusy ze zmíněné rubriky za extra cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Möbelix vám může poskytnout velmi kvalitní zboží Máme toho více, mrkněte na více kousků značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Postel Ve Tvaru Domečku Lio Safari od oblíbené značky Möbelix k dostání zrovna trvale výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 17 399 Kč.