Postel Z Masívu Bora – 100x200cm

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. U postele BORA jsou přírodní materiály a nadčasově jednoduchý design... více informací »
Posteľ Z Masívu Bora - 100x200cm
Značka: Möbelix
6 299 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. U postele BORA jsou přírodní materiály a nadčasově jednoduchý design...

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. U postele BORA jsou přírodní materiály a nadčasově jednoduchý design zárukou kvalitního spánku. Nábytek je vhodný do dětského nebo mládežnického pokoje (příp. pokoje pro hosty) a je vybaven celkovými rozměry cca 212 x 107 x 73 cm (D x Š x V) a maximální nosností do 75 kg. Plocha na ležení, velká asi 200 x 100 cm (D x Š) a výška ležení cca 43 cm činí z tohoto nábytku atraktivní a komfortní zónu pro spánek a odpočinek. Postel je vhodná pro rolovací rošty a je vyrobena z lakovaného, masivního borovicového dřeva, které bylo natřeno bílou barvou. Díky zdrženlivému, estetickému designu lze postel BORA snadno kombinovat s mnoha styly nábytku. Zásuvky, rošt, matrace a vyobrazené lůžkoviny nejsou součástí balení. Vhodný doplňkový sortiment k této posteli naleznete v našem internetovém obchodě. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží
Oblíbený a kvalitní výrobek naleznete nyní na našich stránkách ve známé kategorii dětské postele. Vyberte si ještě další produkty z naší sekce za rozumné peníze! U nás vám nabízíme více, mrkněte na další prověřené kousky od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Posteľ Z Masívu Bora - 100x200cm od top značky Möbelix můžete pořídit tady za příznivou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 6 299 Kč.