Postel Z Masívu Natur Nadine 140x200cm

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. Tato jednoduchá postel z borového dřeva působí se svým lineárním vzhledem velmi... celý popis>
Postel Z Masívu Natur Nadine 140x200cm
Značka: Möbelix
5 699 Kč
Ověřit dostupnost

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. Tato jednoduchá postel z borového dřeva působí se svým lineárním vzhledem velmi přirozeně a naturálně, a tak zajišťuje příjemnou atmosféru spánku. S rozměry cca 209 x 146 x 60 cm (D x Š x V) a lehací plochou cca 140 x 200 cm je ideální pro použití v pokoji pro mládež, v malé ložnici nebo v pokoji pro hosty. Má lakovaný povrch a rovné, ale poutavé záhlaví. Je vhodná pro použití pouze s rolovacím roštem, který není součástí dodávky, stejně jako matrace a vyobrazené lůžkoviny. Můžete si však vybrat z široké nabídky v našem internetovém obchodu. Nechte se okouzlit čistým, jednoduchým vzhledem postele NADINE! Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping.

Kvalitní a oblíbený produkt Postel Z Masívu Natur Nadine 140x200cm značky Möbelix je k dostání právě teď u nás za výborné peníze! Akční cena 5 699 Kč.