Přebalovací Komoda Winda Bílá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží... celý popis>
Přebalovací Komoda Winda Bílá
Značka: Möbelix
3 999 Kč
Ověřit dostupnost

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla Tento levný produkt lze sehnat již dnes na našem webu v oblíbené sekci přebalovací pulty. Nyní můžete najít podobné produkty z této populární rubriky za báječnou cenu! To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce ovšem další kousky od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Möbelix vám poskytuje kvalitní výrobky A tady je důkaz.

Tento vynikající výrobek Přebalovací Komoda Winda Bílá od společnosti Möbelix snadno můžete sehnat v aktuální nabídce výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 3 999 Kč.