Předsíň Jana Dekor Dub Sonoma

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Kompaktní předsíň v dekoru dub Sonoma z MDF se skládá z botníku o rozměru 80x47x27 cm (Š / V / H) s... více informací »
Předsíň Jana Dekor Dub Sonoma
Značka: Möbelix
3 699 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Kompaktní předsíň v dekoru dub Sonoma z MDF se skládá z botníku o rozměru 80x47x27 cm (Š / V / H) s...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Kompaktní předsíň v dekoru dub Sonoma z MDF se skládá z botníku o rozměru 80x47x27 cm (Š / V / H) s výklopem pro cca 8 párů bot, 1 šaten panelu se 4 háčky 100×45 cm (V / Š) a zrcadla 100×30 cm (V / Š)
Zajímavý produkt Předsíň Jana Dekor Dub lze pořídit také tady a teď na našem webu v populární sekci předsíňové a věšákové stěny! Vyberte si oblíbené produkty z naší kategorie ve výhodné akci! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce více produktů od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kousek Předsíň Jana Dekor Dub Sonoma od dodavatele kvalitních produktů Möbelix snadno najdete právě nyní za super cenu. Cena již od 3 699 Kč.