Předsíňový Nábytek Connor Barva Dubu

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Šatna v dubovo- černé barvě je elegantním a praktickým doplňkem vstupního prostoru - poutá pozornost... více informací »
Předsíňový Nábytek Connor Barva Dubu
Značka: Möbelix
6 599 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Šatna v dubovo- černé barvě je elegantním a praktickým doplňkem vstupního prostoru - poutá pozornost...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Šatna v dubovo- černé barvě je elegantním a praktickým doplňkem vstupního prostoru – poutá pozornost nekomplikovaným vzhledem. Rovná šatní sestava z MDF se železným rámem v černé barvě má ​​celkový rozměr cca 145 x 164 x 40 cm (Š x V x H). Díky povlaku z melaminové pryskyřice je povrch odolný vůči poškrábání a snadno se ošetřuje. Do zhruba 60 x 77 x 40 cm (Š x V x H) velké komody se 4 zásuvkami můžete na dosah ruky uložit všechny druhy drobností, jako jsou šátky, tašky, rukavice a mnoho dalších. Šatní sestava boduje i zrcadlem o rozměrech přibližně 30 x 135 cm (Š x V). Na šatníku je dostatek místa na kabáty a bundy.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.
Zlevněný produkt Předsíňový Nábytek Connor Barva máte možnost nakoupit nyní tady u nás zařazený v kategorii předsíňové a věšákové stěny! Nyní pořídíte vyjímečné produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu. Populární dodavatel Möbelix vás a vaše blízké obohatí o vynikající výrobky. Vždyť to vidíte sami.

Kvalitní a levný kousek Předsíňový Nábytek Connor Barva Dubu od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix máte možnost dostat zrovna dnes levně! Ve skvělé akci za 6 599 Kč.