Příruční Stolek Akola Masív

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané... celý popis>
Příruční Stolek Akola Masív
Značka: Möbelix
2 299 Kč
Ověřit dostupnost

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Tento vynikající produkt pořídíte taky tady na webu zařazený v rubrice odkládací stolky! Máme pro vás podobné produkty ze zmíněné kategorie za internetové ceny!

Tento žádaný kus Příruční Stolek Akola Masív pocházející od značky Möbelix můžete dostat ještě dnes za akční cenu! Nyní lze objednat jen za 2 299 Kč.