Príručný Stolík Vzhled Mramoru

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Tento moderní odkládací stolek přinese do vašeho obývacího pokoje styl a eleganci. Přibližně 50 cm vysoký... více informací »
Príručný Stolík Vzhled Mramoru
Značka: Möbelix
2 899 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Tento moderní odkládací stolek přinese do vašeho obývacího pokoje styl a eleganci. Přibližně 50 cm vysoký...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Tento moderní odkládací stolek přinese do vašeho obývacího pokoje styl a eleganci. Přibližně 50 cm vysoký stolek s odkládací plochou o průměru přibližně 50 cm nabízí dostatek prostoru pro umístění nápojů, dekorativních předmětů či tiskovin. Laminovaná deska v mramorovém dekoru disponuje tloušťkou přibližně 20 mm a lze ji zatížit maximálně 5 kg. Čtyři ocelové nohy ve tvaru písmene „X“ mají černou barvu, čímž vkusně kontrastují k světlé desce stolku. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix. Tento oblíbený produkt Príručný Stolík Vzhled Mramoru jde nakoupit již dnes tu na stránkách ve známé rubrice odkládací stolky. Připravili jsme kvalitní produkty z této oblíbené sekce za parádní cenu. Významný dodavatel Möbelix má v nabídce velmi kvalitní produkty A to je teprve začátek. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Príručný Stolík Vzhled Mramoru od značky s dlouholetou historií Möbelix dostanete u nás trvale výhodně. Za bezkonkureční cenu 2 899 Kč.