Psací Stůl Computertisch Bílý

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne... celý popis>
Psací Stůl Computertisch Bílý
Značka: Möbelix
2 999 Kč
Ověřit dostupnost

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.Tento velmi oblíbený produkt Psací Stůl Computertisch Bílý lze pořídit snadno na našem webu v populární kategorii psací stoly! Nyní si můžete vybrat podobné produkty z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci!

Tento levný kousek Psací Stůl Computertisch Bílý originál od značky Möbelix k dostání momentálně na našich stránkách levně. Akční ceny již od 2 999 Kč.