Psací Stůl Kubek 2 *cenový Trhák*

Psací stůl KUBEK 2 vás nadchne svým promyšleným designem, který nabízí mnoho plochy na odkládání a zabere vám jen málo prostoru doma. Stolek s... více informací »
Psací Stůl Kubek 2 *cenový Trhák*
Značka: Möbelix
1 249 Kč
Ověřit dostupnost
Psací stůl KUBEK 2 vás nadchne svým promyšleným designem, který nabízí mnoho plochy na odkládání a zabere vám jen málo prostoru doma. Stolek s...

Psací stůl KUBEK 2 vás nadchne svým promyšleným designem, který nabízí mnoho plochy na odkládání a zabere vám jen málo prostoru doma. Stolek s rozměry 110 x 75 x 50 cm (š / v / h) vám tedy nejenže ušetří místo doma, ale zároveň vám i umožní zařídit si pracovnu moderně. Dekor dub Wotan se postará o příjemnou atmosféru. Do jedné zásuvky a dvou otevřených složek si můžete poskládat různé kancelářské potřeby. Díky psacímu stolu KUBEK 2 se vám bude pracovat snadněji a příjemnější! Velmi žádaný produkt Psací Stůl Kubek 2 dostanete jednoduše tu na našem webu zařazený v sekci psací stoly! Pořiďte si parádní produkty z této oblíbené rubriky z pohodlí domova! Populární značka Möbelix nabízí vynikající sortiment Nové kousky každý den.

Kvalitní a oblíbený kousek Psací Stůl Kubek 2 *cenový Trhák* pocházející od značky Möbelix snadno můžete najít v naší internetové nabídce v akci! Nyní pořídíte za super cenu 1 249 Kč.