Psací Stůl Paco 1

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Stůl PACO hodí do každé studovny nebo místnosti pro mládež a díky promyšlenému designu ušetří spoustu... více informací »
Psací Stůl Paco 1
Značka: Möbelix
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Stůl PACO hodí do každé studovny nebo místnosti pro mládež a díky promyšlenému designu ušetří spoustu...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Stůl PACO hodí do každé studovny nebo místnosti pro mládež a díky promyšlenému designu ušetří spoustu místa z hlediska skladování. V tomto kancelářském nábytku je integrován praktický policový prvek se dvěma otevřenými přihrádkami. Sem můžete ukládat školní materiály a důležité knihy, abyste je měli neustále po ruce. Díky atraktivnímu vzhledu v dekoraci dubu Artisan a bílé barvě se stůl harmonicky hodí do každého prostředí. Vytvořte si ve svém pracovním prostředí produktivní atmosféru se stolem PACO a těšte se na skvělý design kancelářského nábytku, který vás bude doprovázet mnoho let! Upozornění: Toto zboží není vystaven ani dostupný skladem v kamenných prodejnách. Je možné jej získat online přes e-shop Möbelix nebo na požádání v našich prodejnách.
Neodolatelný produkt Psací Stůl Paco 1 lze sehnat bez obtíží tady na webu zařazený v rubrice psací stoly. Nyní můžete získat kvalitní produkty ve zmiňované kategorii za výhodné peníze.

Tento exkluzivní produkt Psací Stůl Paco 1 od skvělé značky Möbelix jednoduše pořídíte právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu! Momentálně k dispozici za 1 699 Kč.