Rám Postele Elisabeth

Futonová postel z masivního buku (slepené lamely) vytváří světlo a přátelskou atmosféru ve vaší ložnici. Přesvědčivá je... více informací »
Rám Postele Elisabeth
Značka: Möbelix
10 499 Kč
Ověřit dostupnost
Futonová postel z masivního buku (slepené lamely) vytváří světlo a přátelskou atmosféru ve vaší ložnici. Přesvědčivá je...

Futonová postel z masivního buku (slepené lamely) vytváří světlo a přátelskou atmosféru ve vaší ložnici. Přesvědčivá je především jednoduchým a moderním designem. S rozměrem lůžka 160 x 200 cm zažijete opravdu komfortní a klidný spánek. Opticky atraktivním prvkem je čelní panel. Lůžko s rozměry 165 x 75 x 212 cm (Š/V/H) je perfektně přizpůsobeno venkovskému stylu bydlení, ale hodí se dobře také k modernímu zařízení. Doplňte si tuto postel také o úložný prostor a noční stolek ze série ELISABETH. Cena je uvedena bez roštu, matrace a dekorací.
Oblíbený a akční produkt Rám Postele Elisabeth pořídíte bez obtíží tady u nás umístěný v kategorii čelá a rámy postele! Najděte si jiné kousky z naší kategorie za báječnou cenu.

Tento neodolatelný produkt Rám Postele Elisabeth od populární značky Möbelix pohodlně seženete bezpečně online za akční cenu. Nyní pořídíte od 10 499 Kč.