Regál 4-You New Yur03

Regál ze série 4-YOU NEW v dekoru beton vyzařuje útulnou atmosféru a dokáže se harmonicky přizpůsobit téměř každému stylu bydlení. Regál s... celý popis>
Regál 4-You New Yur03
Značka: Möbelix
1 499 Kč
Ověřit dostupnost

Regál ze série 4-YOU NEW v dekoru beton vyzařuje útulnou atmosféru a dokáže se harmonicky přizpůsobit téměř každému stylu bydlení. Regál s rozměry 74 x 189,5 x 34,6 cm (Š x V x H) sestává z 5 přihrádek na knihy, časopisy a dekorační předměty. Pomocí tohoto regálu si dokážete bez větších problémů udělat doma pořádek a navíc si s ním zkrášlíte své bydlení. V našem Möbelix online shopu naleznete různé typy a barevná provedení tohoto regálu, jakož i k němu vhodné komody ze stejné série. Nechte se inspirovat a kombinujte podle vašich představ! Exkluzivní produkt Regál 4-You New Yur03 jde sehnat rovnou tu na stránkách v kategorii regály. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této rubriky na pár kliknutí. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. U nás najdete další vybrané kousky od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný výrobek Regál 4-You New Yur03 od značky s dobrým jménem Möbelix můžete získat právě teď za parádní cenu! Nyní za 1 499 Kč.