Regál 4-You New Yur04

Regál ze série 4-YOU NEW v dekoru beton vyzařuje útulnou atmosféru a dokáže se harmonicky přizpůsobit téměř každému stylu bydlení. Regál s... více informací »
Regál 4-You New Yur04
Značka: Möbelix
619 Kč
Ověřit dostupnost
Regál ze série 4-YOU NEW v dekoru beton vyzařuje útulnou atmosféru a dokáže se harmonicky přizpůsobit téměř každému stylu bydlení. Regál s...

Regál ze série 4-YOU NEW v dekoru beton vyzařuje útulnou atmosféru a dokáže se harmonicky přizpůsobit téměř každému stylu bydlení. Regál s rozměry 30 x 85,5 x 34,6 cm (Š x V x H) sestává ze 2 úzkych přihrádek na knihy, časopisy a dekorační předměty. Pomocí tohoto regálu si dokážete bez větších problémů udělat doma pořádek a navíc si s ním zkrášlíte své bydlení. V našem Möbelix online shopu naleznete různé typy a barevná provedení tohoto regálu, jakož i k němu vhodné komody ze stejné série. Nechte se inspirovat a kombinujte podle vašich představ!
Zajímavý produkt máte možnost najít zrovna tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii regály! Nyní si můžete pořídit skvělé výrobky z této populární rubriky v bezva akci. Oblíbený výrobce Möbelix poskytuje špičkové zboží.

Kvalitní a oblíbený produkt Regál 4-You New Yur04 od známé kvalitní značky Möbelix můžete pořídit tady teď právě trvale výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 619 Kč.