Regál 4-You New Yur05

Regál ze série 4-YOU NEW v dekoru beton vyzařuje útulnou atmosféru a dokáže se harmonicky přizpůsobit téměř každému stylu bydlení. Regál s... více informací »
Regál 4-You New Yur05
Značka: Möbelix
799 Kč
Ověřit dostupnost
Regál ze série 4-YOU NEW v dekoru beton vyzařuje útulnou atmosféru a dokáže se harmonicky přizpůsobit téměř každému stylu bydlení. Regál s...

Regál ze série 4-YOU NEW v dekoru beton vyzařuje útulnou atmosféru a dokáže se harmonicky přizpůsobit téměř každému stylu bydlení. Regál s rozměry 30 x 111,5 x 34,6 cm (š/v/h) sestává ze 3 úzkych přihrádek na knihy, časopisy a dekorační předměty. Pomocí tohoto regálu si dokážete bez větších problémů udělat doma pořádek a navíc si s ním zkrášlíte své bydlení. V našem Möbelix online shopu naleznete různé typy a barevná provedení tohoto regálu, jakož i k němu vhodné komody ze stejné série. Nechte se inspirovat a kombinujte podle vašich představ!   Povedený produkt Regál 4-You New Yur05 můžete dostat bezprostředně na našich stránkách v kategorii regály. Prozkoumejte skvělé zboží ve zmíněné sekci za nejlepší ceny.

Nový produkt Regál 4-You New Yur05 od značky s dlouholetou tradicí Möbelix jednoduše můžete najít v naší internetové nabídce skutečně levně. Stojí teď u nás 799 Kč.