Regál Filou

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Spodní regál FILOU v bílé barvě s rozměry 34 x 83 x 38 cm (Š x V x H) nabízí uložný prostor  pro vaše... více informací »
Regál Filou
Značka: Möbelix
879 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Spodní regál FILOU v bílé barvě s rozměry 34 x 83 x 38 cm (Š x V x H) nabízí uložný prostor  pro vaše...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Spodní regál FILOU v bílé barvě s rozměry 34 x 83 x 38 cm (Š x V x H) nabízí uložný prostor  pro vaše dekorativní předměty, knihy nebo hračky.  Disponuje dvěmi otevřenými přihrádkami a jednou policí. Tento regál je vhodné doplnit dalším nábytkem ze série FILOU pro ještě větší efekt. Tento kvalitní produkt Regál Filou je k získání také tu v kategorii regály. Nyní najdete akční zboží z této kategorie za super peníze. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Tento skvělý produkt Regál Filou od výrobce se skvělou pověstí Möbelix je k dostání momentálně v akci. Nyní za akční cenu 879 Kč.