Regál Flo Bílá

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto elegantním regálem v bílé barvě bude váš příbytek opravdu trendy! Neformální design v podobě... více informací »
Regál Flo Bílá
Značka: Möbelix
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto elegantním regálem v bílé barvě bude váš příbytek opravdu trendy! Neformální design v podobě...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto elegantním regálem v bílé barvě bude váš příbytek opravdu trendy! Neformální design v podobě žebříku je kombinován s prvkem dvoudveřové skříňky, který nabízí dobře chráněný úložný prostor a poskytuje stabilní základnu. K dispozici je dostatek prostoru pro knihy, malé rostliny, fotografie, lucerny a mnohem více. Tento moderní regál o rozměrech přibližně 65 x 176 x 34,2 cm (Š / V / H) je vhodný do každého obytného prostoru a je možné s jeho pomocíNeodolatelný produkt najdete bezprostředně tady na stránkách v oblíbené sekci regály a dělící stěny. Prozkoumejte skvělé výrobky z této známé kategorie za akční cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další prověřené zboží od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kus Regál Flo Bílá od výrobce Möbelix je k dostání tady a teď právě za akční cenu. Za bezkonkureční cenu 2 499 Kč.