Regál Flo Wotan/bílá

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto elegantním regálem v kombinaci dekorů bílá a dub Wotan bude váš příbytek opravdu trendy!... více informací »
Regál Flo Wotan/bílá
Značka: Möbelix
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto elegantním regálem v kombinaci dekorů bílá a dub Wotan bude váš příbytek opravdu trendy!...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto elegantním regálem v kombinaci dekorů bílá a dub Wotan bude váš příbytek opravdu trendy! Neformální design v podobě žebříku je kombinován s prvkem dvoudveřové skříňky, který nabízí dobře chráněný úložný prostor a poskytuje stabilní základnu. K dispozici je dostatek prostoru pro knihy, malé rostliny, fotografie, lucerny a mnohem více. Tento moderní regál o rozměrech přibližně 65 x 176 x 34,2 cm (Š / V / H) je vhodný do každého obytného prostoru a je možné s Výjimečný a žádaný produkt jde sehnat v pohodě tady u nás umístěný v rubrice regály a dělící stěny. Pořiďte si kvalitní produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento oblíbený produkt Regál Flo Wotan/bílá od značky se zárukou kvality Möbelix snadno pořídíte právě nyní za outletovou cenu. Momentálně k dispozici za 2 499 Kč.