Regál Glare

Rohová police GLARE značky LUCA BESSONI zaujme elegantním designem a praktickými rozměry cca 30 x 99 x 30 cm (Š x V x H). Čtyři bílé police z... více informací »
Regál Glare
Značka: Möbelix
599 Kč
Ověřit dostupnost
Rohová police GLARE značky LUCA BESSONI zaujme elegantním designem a praktickými rozměry cca 30 x 99 x 30 cm (Š x V x H). Čtyři bílé police z...

Rohová police GLARE značky LUCA BESSONI zaujme elegantním designem a praktickými rozměry cca 30 x 99 x 30 cm (Š x V x H). Čtyři bílé police z tvrzeného bezpečnostního skla v kombinaci s kulatým trubkovým rámem z hladké nerezové oceli vytvářejí stabilní a dekorativní prostorový zázrak. Regál spočívá na třech nohách, které chrání podlahu. Jeho vzhled a textura z něj činí ideální doplněk do mnoha interiérů. Sami se rozhodněte, zda tento regál s maximální nosností cca 10 kg využijete ve vašem obývacím pokoji, kanceláři nebo koupelně. Výhodou je jeho snadná údržba – během chvilky lze vyčistit vlhkým hadříkem. Elegantní, praktický a skladný – to jsou hlavní atributy rohového regálu GLARE!  Tento exkluzivní produkt Regál Glare pořídíte snadno na našem webu v oblíbené sekci regály. Nyní najdete ostatní výrobky z této oblíbené rubriky za výhodné peníze. To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka Möbelix vám nabízí skvělé zboží.

Výjimečný a žádaný výrobek Regál Glare od značky s dobrým jménem Möbelix jednoduše můžete získat již dnes za zcela nejnižší cenu. Aktuálně výhodně za 599 Kč.