Regál Keflavik -Exklusiv-

Vytvořte si doma dokonalé pracoviště se sérií KEFLAVIK! Nábytek z dřevěného dekoru zaujme jasnými tvary a příjemným... více informací »
Regál Keflavik -Exklusiv-
Značka: Möbelix
2 899 Kč
Ověřit dostupnost
Vytvořte si doma dokonalé pracoviště se sérií KEFLAVIK! Nábytek z dřevěného dekoru zaujme jasnými tvary a příjemným...

Vytvořte si doma dokonalé pracoviště se sérií KEFLAVIK! Nábytek z dřevěného dekoru zaujme jasnými tvary a příjemným designem v bílé barvě, který je specificky inscenován s šedými akcenty. Tato série, vybavená promyšleným úložným prostorem, v první řadě neumožňuje vznik chaosu. Práce v takovém uvolněném prostředí bude jistě zábavná. S regálem KEFLAVIK si ve své kanceláři vytvoříte přehled a pořádek ve věcech. S rozměry cca 84,5 x 226,4 x 41,5 cm (Š x V x H) a díky jednoduchému designu se hodí k vícerým stylům zařízení. Všechny pořadače, dokumenty a knihy najdou místo v šesti otevřených přihrádkách. Nepřehlédněte ani ostatní kousky nábytku do kanceláře ze série KEFLAVIK a dokonale sjednoťte design vaší pracovny!

Tento zlevněný výrobek Regál Keflavik -Exklusiv- od značky se skvělou pověstí Möbelix lze získat na našich stránkách teď za výprodejovou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 2 899 Kč.