Regál Kovové Konstrukce Seaford Š: 77cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Regál SEAFORD se třemi odkládacími policemi, vám dává možnost všestranného využití. S rozměry 77 x 35 x... více informací »
Regál Kovové Konstrukce Seaford Š: 77cm
Značka: Möbelix
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Regál SEAFORD se třemi odkládacími policemi, vám dává možnost všestranného využití. S rozměry 77 x 35 x...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Regál SEAFORD se třemi odkládacími policemi, vám dává možnost všestranného využití. S rozměry 77 x 35 x 114 cm (Š x V x H) se stane ideálním pomocníkem v jakémkoliv interiéru. Působivý design s kovovou konstrukcí ve zlaté barvě a černými policemi upoutá vaši pozornost a stane se tak ozdobou místnosti, kde bude kralovat.  Pořiďte si stylový nábytek ze série SEAFORD a pořádek si k vám najde cestu!     
Hodně žádaný výrobek Regál Kovové Konstrukce Seaford Š: 77cm jde získat nyní tady na webu ve známé sekci regály a dělící stěny. Mrkněte na ještě jiné produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí.

Tento oblíbený produkt Regál Kovové Konstrukce Seaford Š: 77cm od skvělé a známé značky Möbelix lze pořídit právě skutečně výhodně. Aktuálně v akci od 2 299 Kč.