Regál Na Boty Diego Dub Sonoma

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S moderním regálem na boty DIEGO si můžete rychle udělat pořádek ve své obuvi. Tento policový botník se... více informací »
Regál Na Boty Diego Dub Sonoma
Značka: Möbelix
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S moderním regálem na boty DIEGO si můžete rychle udělat pořádek ve své obuvi. Tento policový botník se...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S moderním regálem na boty DIEGO si můžete rychle udělat pořádek ve své obuvi. Tento policový botník se navíc díky minimalistickému designu vejde do každé předsíně a jeho otevřený úložný prostor zajistí, že budete mít své boty vždy po ruce. Nábytek o rozměrech přibližně 91 x 67 x 33 cm (Š x V x H) je vyroben z MDF v dekoru dubu Sonoma. Regál disponuje 16 nastavitelnými policemi, z nichž každou lze zatížit maximálně třemi kilogramy. Do otevřených přihrádek můžete uložit až 20 párů bot o maximální velikosti 45. Tip: V případě potřeby lze postavit dva regály vedle sebe a vytvořit tak více úložného prostoru s úsporou místa ve vaší předsíni. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.
Tento kvalitní výrobek Regál Na Boty Diego Dub Sonoma jde nakoupit teď tu na stránkách zařazený v rubrice botníky a regály! Nyní můžete získat ještě další produkty z této rubriky za příznivou cenu. To ale není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také další vybrané produkty značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední výrobce Möbelix vás a vaše blízké obohatí o skvělý sortiment.

Tento vynikající produkt Regál Na Boty Diego Dub Sonoma od značky s dobrým jménem Möbelix lze sehnat tady za super peníze. Právě teď jen za 5 499 Kč.