Regál Na Dokumenty Aurel

Kancelářský nábytek AUREL je praktický, moderní a překvapí svou cenou i kvalitním provedením. Jednoduchý, přitom elegantní design v dekoru dubu... více informací »
Regál Na Dokumenty Aurel
Značka: Möbelix
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářský nábytek AUREL je praktický, moderní a překvapí svou cenou i kvalitním provedením. Jednoduchý, přitom elegantní design v dekoru dubu...

Kancelářský nábytek AUREL je praktický, moderní a překvapí svou cenou i kvalitním provedením. Jednoduchý, přitom elegantní design v dekoru dubu Sonoma se hodí téměř do každého interiéru.  S kompaktními rozměry 35 x 189,8 x 35 cm (Š x V x H) se tento praktický regál vejde i do malého prostoru, přitom nabízí dostatek úložného místa pro vaše dokumenty nebo knihy. Disponuje pěti otevřenými přihrádkami a čtyřmi vkládacími policemi. Horní plocha nábytku je vhodná pro dekoraci a fotografie. Regál na dokumenty AUREL se stane skvělým pomocníkem ve vaší kanceláři  nebo pracovně!  
Tento unikátní produkt Regál Na Dokumenty Aurel jde získat nyní na našem webu umístěný v kategorii skříne a regály do kanceláře! Pořiďte si ještě jiné výrobky ve zmiňované kategorii snadno online! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. U nás v nabídce najdete další vybrané kousky značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce. Dodavatel Möbelix dlouhodobě poskytuje špičkové produkty

Tento levný produkt Regál Na Dokumenty Aurel od známého dodavatele Möbelix můžete získat tady a teď právě ve výprodejové akci. Akční cena 2 699 Kč.