Regál Na Dokumenty Offas Bílý

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou.... více informací »
Regál Na Dokumenty Offas Bílý
Značka: Möbelix
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou....

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení [email protected], odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla Neodolatelný kus Regál Na Dokumenty Offas můžete sehnat bezstarostně tu na webu umístěný v sekci skříne a regály do kanceláře! Vyberte si oblíbené produkty z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Populární značka Möbelix pro své zákazníky dodává skvělý sortiment. Udělejte si radost. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další zboží značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kus Regál Na Dokumenty Offas Bílý od známé společnosti Möbelix naleznete aktuálně na webu za mimořádně nízkou cenu. Ceny od 1 499 Kč.