Regál Na Dokumenty Offas Buk

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! S regálem na pořadače OFFAS získáte ve své pracovně skvělého pomocníka, který zajistí pořádek a zabere... celý popis>
Regál Na Dokumenty Offas Buk
Značka: Möbelix
1 999 Kč
Ověřit dostupnost

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! S regálem na pořadače OFFAS získáte ve své pracovně skvělého pomocníka, který zajistí pořádek a zabere málo místa. S rozměry cca 34 x 115 x 29 cm (Š x V x H) nabízí velkorysý prostor na třech otevřených přihrádkách, který využijete především v pracovně nebo kanceláři. Atraktivní dekor v barvě buku zapadne hravě téměř do každého stylu bydlení. Díky povlaku z melaminové pryskyřice je povrch extrémně odolný. Tip: Model OFFAS je dostupný v jiných verzích v internetovém obchodě Möbelix. Doporučujeme polici na pořadače, která dokonale doplní váš pracovní prostor. Nový výrobek Regál Na Dokumenty Offas Buk lze pořídit právě teď tady na webu v oblíbené kategorii skříne a regály do kanceláře! Mrkněte na parádní kusy z naší rubriky za výhodné peníze.

Kvalitní a oblíbený výrobek Regál Na Dokumenty Offas Buk originál od značky Möbelix seženete teď za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za 1 999 Kč.