Regal Pintal Dekor Dub sonoma

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Praktický regál menších rozměrů poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo... celý popis>
Regal Pintal Dekor Dub Sonoma
Značka: Möbelix
2 399 Kč
Ověřit dostupnost

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Praktický regál menších rozměrů poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se hodí do každého interiéru. Vyberte si barvu, která se Vám bude nejvíce líbit. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérskou firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku 1: ca. 82 x 45 x 20 cm (D x Š x V) • Váha balíčku: ca. 15 kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si jej můžete POUZE přes internet. Vrácení a reklamace zboží: Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odes Ve slevě tento kus Regal Pintal Dekor Dub můžete nakoupit prostě tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii regály a dělící stěny! Pořiďte si jiné produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Regal Pintal Dekor Dub Sonoma od značky s dobrým jménem Möbelix snadno můžete získat právě teď v akci. Nyní pořídíte za 2 399 Kč.