Regál Samy 1

Ať už ho použijete jako regál na stěnu nebo na podlahu, jako dělič místnosti, police SAMY 1 se přizpůsobí vašim univerzálním potřebám a stylu... více informací »
Regál Samy 1
Značka: Möbelix
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Ať už ho použijete jako regál na stěnu nebo na podlahu, jako dělič místnosti, police SAMY 1 se přizpůsobí vašim univerzálním potřebám a stylu...

Ať už ho použijete jako regál na stěnu nebo na podlahu, jako dělič místnosti, police SAMY 1 se přizpůsobí vašim univerzálním potřebám a stylu vybavení. Přibližně 76 x 76 x 37 cm (Š / V / H) velký regál se 4 otevřenými přihrádkami poskytuje místo pro kancelářské potřeby a knihy stejně pohodlně jako hračky, pomůcky pro každodenní potřeby nebo dokonce obuv, ale vynikají i dekorace. Každá police má maximální nosnost asi 3 kg. Melaminový povrch robustních desek MDF v dekoru dub Wotan zaručuje dlouhotrvající krásný povrch při každodenním používání. Tento regál je skutečnou klasikou, který veTento vynikající kus Regál Samy 1 lze sehnat již dnes tady na stránkách v rubrice regály! Nyní můžete najít akční produkty ve zmíněné kategorii jednoduše online! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na více skvělých kousků od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Regál Samy 1 od značky s dlouholetou historií Möbelix získáte u nás právě skutečně výhodně. Aktuálně za super cenu 1 799 Kč.