Regál Sprint

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento praktický pojízdný regál se stane flexibilním pomocníkem do vaší pracovny nebo i do domácího... více informací »
Regál Sprint
Značka: Möbelix
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento praktický pojízdný regál se stane flexibilním pomocníkem do vaší pracovny nebo i do domácího...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento praktický pojízdný regál se stane flexibilním pomocníkem do vaší pracovny nebo i do domácího prostředí! Šikovný bílý regál s kompaktními rozměry cca 72 x 78 x 33 cm (Š / V / H) je vhodný i do menších prostorů. Nabízí 4 přehledné složky pro odkládání různých věcí a díky 4 koleč Tento vynikající výrobek Regál Sprint máte možnost získat rovnou tu zařazený v sekci regály a dělící stěny. Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další produkty od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Povedený produkt Regál Sprint od přední společnosti Möbelix jde nakoupit zrovna dneska za skvělou cenu. Aktuálně v akci za 1 299 Kč.