Relaxační Ostrůvek Arianna Šedá

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato exkluzivní oáza pohody světle šedé barvy vám umožní relaxovat venku v extravagantním stylu.... více informací »
Relaxační Ostrůvek Arianna Šedá
Značka: Möbelix
41 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato exkluzivní oáza pohody světle šedé barvy vám umožní relaxovat venku v extravagantním stylu....

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato exkluzivní oáza pohody světle šedé barvy vám umožní relaxovat venku v extravagantním stylu. Rám, vyroben z hliníku s práškovým nástřikem, je robustní a stabilní, zatímco pletená šňůra dodává pohovce mimořádně atraktivní vzhled. Podložka k sezení o rozměrech cca 145 x 150 cm (Š x D) má tloušťku asi 10 cm, je polstrovaná pěnou a opatřena snímatelným potahem. Součástí jsou také 4 dekorativní polštáře. Nastavitelná stříška zajišťuje pohodlný pobyt ve stínu. Pohovka je odolná vůči UV záření, povětrnostním vlivům a dešti. Ideální místo k odpočinku v létě! Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix. Super kus Relaxační Ostrůvek Arianna Šedá najdete jednoduše tady a teď na našem webu umístěný v kategorii zahradní pohovky! Nyní získáte ještě jiné produkty z naší kategorie za výprodejovou cenu! Máme toho více, máme v nabídce další prověřené zboží značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Ve slevě kousek Relaxační Ostrůvek Arianna Šedá od dodavatele s dobrým jménem Möbelix máte možnost dostat tady teď právě skutečně výhodně. Cenově vychází na 41 999 Kč.