Rohová Sedací Souprava Adria, Smaragdově Zelená

Se sedací soupravou ADRIA se budete každý den těšit na chvíli, kdy příjdete z práce domů a pohodlně se usadíte. Velmi atraktivní potah ve... více informací »
Rohová Sedací Souprava Adria
Značka: Möbelix
19 549 Kč
Ověřit dostupnost
Se sedací soupravou ADRIA se budete každý den těšit na chvíli, kdy příjdete z práce domů a pohodlně se usadíte. Velmi atraktivní potah ve...

Se sedací soupravou ADRIA se budete každý den těšit na chvíli, kdy příjdete z práce domů a pohodlně se usadíte. Velmi atraktivní potah ve smaragdově zeleném sametu se stane výrazným elegantním prvkem v obývacím pokoji a rozhodně nezůstane bez povšimnutí vašich hostů. Samet je v současnosti oblíbený, působí luxusně a zároveň dodává interiéru pocit útulnosti.  S rozměry 213 x 308 cm nabízí dostatek prostoru pro příjemné chvíle se svou rodinou či přáteli (4 místa k sezení). Jednoduchým pohybem přeměníte pohovku na postel o rozměru lůžka 137 x 246 cm. Maximální pohodlí vám zajistí Nosag-pružiny a kvalitní PUR pěna v čalounění. Součástí výbavy jsou i 3 pohodlné zádové polštáře pro ještě větší komfort. Integrovaný postelový box na lůžkoviny je velkou výhodou. Výška sedu je cca 43 cm. Tvar L – možnost oboustranné montáže.     

Kvalitní a levný výrobek Rohová Sedací Souprava Adria, Smaragdově Zelená od kvalitní značky Möbelix jednoduše můžete pořídit právě nyní na našich stránkách výhodně. Nyní pořídíte jen za 19 549 Kč.