Rohová Skříň Celle

Ceníte si nejvyšší funkčnost a atraktivní vzhled při zařizování vaší ložnice? Pak je šatník CELLE ideální volbou pro vás!... více informací »
Rohová Skříň Celle
Značka: Möbelix
11 299 Kč
Ověřit dostupnost
Ceníte si nejvyšší funkčnost a atraktivní vzhled při zařizování vaší ložnice? Pak je šatník CELLE ideální volbou pro vás!...

Ceníte si nejvyšší funkčnost a atraktivní vzhled při zařizování vaší ložnice? Pak je šatník CELLE ideální volbou pro vás! S rohovou skříní se dvěma dveřmi vytěžíte co nejvíce z každého rohu. Uvnitř prostorné rohové skříně o rozměrech cca 117 x 197 x 117 cm (Š/V/H) se nachází 1 šatní tyč a celkem devět přihrádek pro uložení oblečení. Boky šatníku jsou vyhotoveny v dubovém dekoru Wotan, přední část v lesklé bílé barvě, spolu vytvářejí nádherný kontrast. Praktická, prostorná, elegantní a levná!Unikátní a oblíbený produkt jde získat aktuálně tady na webu v oblíbené rubrice rohové skříně! Nyní získáte akční zboží z této známé kategorie za příznivou cenu!

Zajímavý produkt Rohová Skříň Celle od společnosti s úžasnou pověstí Möbelix snadno najdete právě teď v naší nabídce skutečně výhodně! V akci od 11 299 Kč.