Rohový Psací Stůl Wohnling Dub Sonoma

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tento rohový psací stůl v barvách dubu vytváří přehledné pracoviště s množstvím... více informací »
Rohový Psací Stůl Wohnling Dub Sonoma
Značka: Möbelix
5 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tento rohový psací stůl v barvách dubu vytváří přehledné pracoviště s množstvím...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tento rohový psací stůl v barvách dubu vytváří přehledné pracoviště s množstvím praktického úložného prostoru. Jeho nastavení je velmi flexibilní: buď do tvaru L jako rohový stůl, nebo velmi tradičním, rovným způsobem. Přibližně 120 x 75,5 x 106,5 cm (Š x V x H) velký stůl z MDF boduje kromě dubového dekoru i povrchem z melaminové pryskyřice, díky kterému je možné povrch otírat velmi jednoduše. 2 otevřené přihrádky lze perfektně využít jako samostatný úložný prostor pro dokumenty a psací potřeby. Rohový stůl nabízí také 1 zásuvku a 1 otočné dveře s kovovými úchyty stříbrné barvy. Stůl s tloušťkou materiálu cca 16 mm má maximální nosnost 30 kg. Chytré řešení do kanceláře nebo domácí pracovny! Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, Ve slevě tento výrobek Rohový Psací Stůl Wohnling Dub můžete sehnat prostě tady u nás umístěný v kategorii psací stoly! Připravili jsme kvalitní produkty z této populární rubriky na pár kliknutí! Populární dodavatel Möbelix vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní zboží.

Tento zlevněný kus Rohový Psací Stůl Wohnling Dub Sonoma od společnosti s dlouholetou tradicí Möbelix lze získat právě nyní na našich stránkách skutečně levně! Levně za cenu 5 999 Kč.