Rozkládací Jídelní Stůl Ján 140-180cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Jídelní stůl JAN v hnědé barvě zajišťuje harmonii ve vaší jídelně a kuchyni. Je možné ho zvětšit o... více informací »
Rozkládací Jídelní Stůl Ján 140-180cm
Značka: Möbelix
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Jídelní stůl JAN v hnědé barvě zajišťuje harmonii ve vaší jídelně a kuchyni. Je možné ho zvětšit o...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Jídelní stůl JAN v hnědé barvě zajišťuje harmonii ve vaší jídelně a kuchyni. Je možné ho zvětšit o cca ze 140 na 180 cm díky sklopné vložce pomocí prodloužení. Obdélníková stolová deska z MDF s tloušťkou přibližně 35 mm je položena na 4 hranatých kovových nohách v černé barvě, které zajišťují optimální stabilitu. Velký jídelní stůl o rozměrech cca 76 x 140 – 180 x 80 cm (Š x D x V) je možno zatížit až do maximální hmotnosti 60 kg a je atraktivním poutačem pozornosti. Jídelní stůl JAN si vás získá na první pohled a stane se oblíbeným místem setkání rodiny a přátel! 

Diskontní produkt Rozkládací Jídelní Stůl Ján 140-180cm od předního výrobce Möbelix jednoduše naleznete právě teď u nás za outletovou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 6 999 Kč.