Rozkládací Pohovka Ben Světle Šedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Rozkládací pohovka BEN ve světle šedé tkanině má vzhled v retro stylu a je rozhodně velkým lákadlem pro... více informací »
Rozkládací Pohovka Ben Světle Šedá
Značka: Möbelix
8 699 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Rozkládací pohovka BEN ve světle šedé tkanině má vzhled v retro stylu a je rozhodně velkým lákadlem pro...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Rozkládací pohovka BEN ve světle šedé tkanině má vzhled v retro stylu a je rozhodně velkým lákadlem pro domov. Rozkládací pohovka cca 186 x 82 x 85 cm (Š x V x H) má decentní potah z tkané látky ze 100% polyesteru. Kónické kovové nohy ve zlaté barvě podtrhují trendový vzhled sedačky, kterou lze zatížit maximálně do 360 kg. Rozkládací pohovku můžete několika pohyby ruky přeměnit na pohodlnou postel s lehací plochou přibližně 186 x 113 cm (Š x D). Kvalitní a oblíbený produkt Rozkládací Pohovka Ben Světle můžete sehnat taky tu na webu zařazený v sekci pohovky. Nyní můžete získat nové produkty z této rubriky ve výhodné akci.

Tento kvalitní a žádaný produkt Rozkládací Pohovka Ben Světle Šedá od značky Möbelix je k sehnání zde teď téměř zdarma! Akční ceny od 8 699 Kč.