Rozkládací Pohovka Clipso

Rozkládací pohovka CLIPSO s potahem z tkaniny olivovo zelené barvy je funkční čalouněný nábytek, který obzvlášť dobře... více informací »
Rozkládací Pohovka Clipso
Značka: Möbelix
12 999 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací pohovka CLIPSO s potahem z tkaniny olivovo zelené barvy je funkční čalouněný nábytek, který obzvlášť dobře...

Rozkládací pohovka CLIPSO s potahem z tkaniny olivovo zelené barvy je funkční čalouněný nábytek, který obzvlášť dobře boduje v malých bytech. Pohodlný sedací nábytek, dlouhý přibližně 212 cm s pružinovým jádrem, má pohodlnou výšku, přibližně 93 cm a útulnou hloubku sedáku, přibližně 90 cm. Dva polštáře na opření a dvě loketní opěrky nabízejí další pohodlí. Funkce spánku, včetně úložného prostoru, je velmi praktická. Jednoduchým sklopením opěradla vytvoříte plochu lůžka s velikostí přibližně 140 x 201 cm, která vám zaručí klidnou noc.   Pohovka CLIPSO je hitem do obývacích pokojů a pokojů pro hosty!   Nejdůležitější informace:   Materiál a design Barva: olivovo zelená Povrch: textil Typ výplně: vnitřná pružina Včetně
Tento akční a ve slevě kus Rozkládací Pohovka Clipso můžete nakoupit lehce tady na stránkách zařazený v sekci rozkládací pohovky a sedačky. Nyní získáte ještě další produkty ze zmíněné rubriky za rozumné peníze! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete další produkty od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Exkluzivní kus Rozkládací Pohovka Clipso od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix jednoduše pořídíte na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu! Levně za cenu 12 999 Kč.