Rozkládací Pohovka Cora Růžová

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Okouzlující růžová rozkládací pohovka CORA nabízí pohodlné sezení během dne a útulné místo na spaní v... více informací »
Rozkládací Pohovka Cora Růžová
Značka: Möbelix
10 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Okouzlující růžová rozkládací pohovka CORA nabízí pohodlné sezení během dne a útulné místo na spaní v...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Okouzlující růžová rozkládací pohovka CORA nabízí pohodlné sezení během dne a útulné místo na spaní v noci. Zaoblené tvary a kuželovité nožičky ze světlého dřeva dávají velké pohovce s rozměry přibližně 212 x 82 x 92 cm (Š x V x H) obzvláště přitažlivý vzhled. Díky odpružení a pěnové výplni můžete sedět neustále pohodlně. Dva polštářky o velikosti cca 29 x 75 cm (Š x D) a tloušťkou cca 14 cm zpříjemní Vaše chvíle. Pomocí funkce sklopení můžete z rozkládací pohovky během chvilky udělat postel, která má lehací plochu přibližně 212 x 106 cm (Š x D). Rozkládací pohovku lze zatížit až do výše 360 kg.

Tento velmi žádaný výrobek Rozkládací Pohovka Cora Růžová s osvědčenou značkou Möbelix jednoduše pořídíte tady teď právě trvale výhodně. Výhodně za cenu 10 499 Kč.