Rozkladací Pohovka Linn Modrá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! S útulnou rozkládací pohovkou LINN v modré barvě získáte kompaktní nové oblíbené místo ve vaší... více informací »
Rozkladací Pohovka Linn Modrá
Značka: Möbelix
9 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! S útulnou rozkládací pohovkou LINN v modré barvě získáte kompaktní nové oblíbené místo ve vaší...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! S útulnou rozkládací pohovkou LINN v modré barvě získáte kompaktní nové oblíbené místo ve vaší domácnosti. S praktickými rozměry  cca 132 x 87 x 78 cm (Š x V x H) je flexibilní, všestranná a je ideální pro malé místnosti. Zaoblený tvar a plyšový sametový potah ze 100% polyesteru navíc dělají z pohovky ozdobu obývacího pokoje. Zúžené nožičky ze světlého dřeva podtrhují atraktivní vzhled. 2 polštáře, každý o rozměrech cca 34 x 62 x 10 cm (Š x D x V) mají polyesterovou výplň a jsou ideálním pomocníkem při hledání relaxační polohy. Disponuje rozkládací funkcí, díky které jednoduchými kroky proměníte rozkládací pohovku na pohodlnou postel s lehací plochou cca 200 x 132 cm (Š x D). Díky pěnovému polstrování budete zaručeně sedět i ležet uvolněně. Rozkládací pohovka nabízí prostor pro 2 osoby a lze ji zatížit maximálně do 240 kg. Nechte se okouzlit skvělou rozkládací pohovkou LINN v jemném sametu!

Oblíbený a akční produkt Rozkladací Pohovka Linn Modrá originál od značky Möbelix získáte tady extra se slevou. Zrovna teď v akci za 9 499 Kč.