Rozkládací Pohovka Patch Zelená, Šedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Elegantní rozkládací pohovka PATCH s rozměry přibližně 188 x 90 x 89 cm (Š x V x H) má výšku sedáku... celý popis>
Rozkládací Pohovka Patch Zelená
Značka: Möbelix
10 999 Kč
Ověřit dostupnost

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Elegantní rozkládací pohovka PATCH s rozměry přibližně 188 x 90 x 89 cm (Š x V x H) má výšku sedáku přibližně 46 cm a hloubku sedáku přibližně 55 cm. Složení tkaniny zaručuje lehkou udržovatelnost (95% polyester a 5% nylon). Skvělá kombinace barev zelené, hnědé a tmavě šedé rozzáří Váš pokoj. Pohovku PATCH lze snadno složit na plné lůžko ve výšce sedadla s lehací plochou přibližně 118 x 188 cm (Š x D). Velkým plusem je integrovaný postelový box, který jistě oceníte. Žádaný produkt Rozkládací Pohovka Patch Zelená, máte možnost najít rovněž na našich stránkách v populární sekci rozkládací pohovky a sedačky. Nyní získáte ještě podobné zboží z naší sekce ve výhodné akci.

Kvalitní a oblíbený produkt Rozkládací Pohovka Patch Zelená, Šedá od spolehlivé značky Möbelix jde sehnat právě zde opravdu levně. Pouze nyní za 10 999 Kč.